Koparki

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość uczestniczenia przy pozyskiwaniu kryptowalut przez zainwestowanie w tzw. 'koparki', czyli wyspecjalizowane komputery o dużej mocy obliczeniowej kart graficznych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie samodzielnie montować i zarządzać całą infrastrukturą celem wygenerowania jak największego zarobku.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę trzech pakietów umożliwiających nabycie gotowych 'koparek'. Komputery są następnie przez nas dzierżawione i zarządzane umożliwiając gwarantowany minimalny zysk 1% w skali miesiąca. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że takie urządzenia potrafią zwrócić się nawet w rok lub krócej, co sprowadza się do średniego zysku ponad 8% w skali miesiąca.


PakietStandardPlusPro
Gwarantowany minimalny zysk miesięczny1%1%
1%
PLN / miesiąc gwarantowane200 PLN/mc500 PLN/mc1000 PLN/mc
Przewidywany średni zysk miesięczny:6%6%6%
PLN / miesiąc przewidywaneok. 1200 PLN/mcok. 3000 PLN/mcok. 6000 PLN/mc
Cena20 000 PLN50 000 PLN100 000 PLN


Gwarantowany zysk miesięczny to nie wszystko. Utrzymujemy wartość 'koparek' regularnie modernizując sprzęt, tak więc zakupione przez Państwa komputery nie tracą na wartości z biegiem czasu. Koparki można wycofać i sprzedać w każdym momencie, według woli inwestora.


Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego