Duże muzeum w Stanach Zjednoczonych będzie przyjmować płatności z BTC

Obrazek news

Great Lakes Science Center, duże muzeum i placówka edukacyjna w centrum Cleveland w stanie Ohio, zacznie akceptować Bitcoin jako metodę płatności od 13 listopada.


Kirsten Ellenbogen, CEO Great Lakes Science Center, powiedziała, że ​​instytucja zdecydowała się zaakceptować krypto, aby ułatwić rozwój lokalnego ekosystemu blockchain.


"Wokół konferencji jest wiele emocji. Akceptowanie bitcoinów to tylko niewielka część impetu, aby rozwinąć ekosystem blockchain w Cleveland "- powiedziała Ellenbogen.


Integracja crypto przez Great Lakes Science Center nastąpiła po Hublot, szwajcarskim luksusowym zegarmistrzu, z powodzeniem zintegrowanym Bitcoinem do sprzedaży 210 sztuk z limitowanej edycji sportowego zegarka tematycznego Bitcoin za 25 000 USD za sztukę, generując 5,25 miliona dolarów przychodu wyłącznie dzięki sprzedaży przeprowadzonej za pomocą BTC .


Trzecie muzeum w USA, aby zaakceptować Bitcoin

Museum of the Coastal Bend w Teksasie i St. Petersburg Museum of History na Florydzie od dawna akceptują BTC, a Great Lakes Science Center jest oficjalnie trzecim muzeum w USA, które akceptuje kryptowaluty jako metodę płatności.


W roku 2013 Museum of the Coastal Bend po raz pierwszy zintegrował Bitcoin, jak poinformowała CCN. W tym czasie rzecznik muzeum powiedział:


"Muszę przyznać, jestem sceptyczny, że każdy odwiedza i używa BTC. Ale nic nas to nie kosztuje i fajnie jest powiedzieć, że jesteśmy pierwsi. Poza tym wstęp jest opłacalny, na wypadek, gdyby ktoś zastanawiał się, ile ciężko zarobionych BTC będzie musiał tutaj wydać.


Bitcoin stał się głównym składnikiem o wartości ponad 110 miliardów dolarów, który jest uznawany za odpowiedni składnik przez duże instytucje takie jak ICE, Fidelity, Nasdaq i New York Stock Exchange.


Bitcoin w Great Lakes Science Center

Centrum nauki Wielkich Jezior

Według Ellenbogen, odwiedzający mogą kupować bilety wstępu za pomocą kryptowalut i odwiedzać Centrum dla Odwiedzających Glenn (National Aeronautics and Space Administration). Nowo uruchomiona aplikacja mobilna wykorzystuje rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, aby zapewnić odwiedzającym nowe wrażenia.


"W ubiegłym roku uruchomiliśmy naszą aplikację mobilną, która wykorzystuje rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, aby umożliwić gościom eksperymentowanie z płomieniami w przestrzeni kosmicznej i testowanie konstrukcji statków kosmicznych ponownie wchodzących w atmosferę ziemską, kiedy odwiedzają Centrum Odwiedzających Glenn NASA, a teraz będą mogli korzystać z telefonów aby zapłacić za wstęp za pomocą Bitcoin. "


Integracja Bitcoin jest drugą ważną inicjatywą instytucji po uruchomieniu nowej aplikacji mobilnej, która wykorzystuje rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, aby umożliwić odwiedzającym lepsze doświadczenie, naukę i ocenę pracy, którą prowadzi NASA.


Integracja kryptowalut to nowy trend

Jak pokazała udana inicjatywa Hublot i Great Lakes Science Center, integracja głównych kryptowalut, takich jak Bitcoin, stała się nowym trendem na globalnym rynku.


Międzynarodowa baza użytkowników Bitcoin, jak również szybko rosnąca liczba krypto-walut wykorzystujących przez reprezentantów młodego pokolenia, którzy często szukają sposobów na transakcje za pomocą zasobów cyfrowych w sklepach, a integracja Bitcoin, który nie kosztuje nic dla sprzedawców, stać się skutecznym sposobem kierowania konsumentów na rynek kryptowalut.

bitcoin