O nas

Działamy na Polskim rynku od ponad 18-tu lat i prowadziliśmy przez ten czas TANIE POGOTOWIE KOMPUTEROWE. Obsługiwaliśmy ponad 3000 klientów na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu informatyki. 


Nasz zespól składa się między innymi z grupy doświadczonych informatyków, programistów, analityków informatycznych, traderów oraz wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych w całej Polsce.


Specjalizujemy się w arbitrażu kryptowalutowym, którym zawodowo zajmujemy się od grudnia 2016 roku. Doświadczenia w tej dziedzinie zbieraliśmy już kilka lat wcześniej. 


Dla bezpieczeństwa powierzonych nam inwestycji nasi programiści stworzyli specjalistyczne, autorskie oprogramowanie mające na celu monitorowanie giełd kryptowalutowych na całym świecie. Od kwietnia 2017 roku rozpoczęliśmy to przedsięwzięcie na szerszą skalę, proponując usługi szerszemu gronu odbiorców. Zaufało nam już ponad 400 inwestorów i obecnie obracamy powierzonym nam kilkunastomilionowym kapitałem.  


Ponadto do Państwa dyspozycji posiadamy profesjonalne urządzenia pozyskujące kryptowaluty, zwane potocznie "koparkami". Pozyskujemy kilka najpopularniejszych kryptowalut min. Bitcoin, Litecoin, Ethereum i inne. Naszym Inwestorom konfigurujemy i sprzedajemy specjalistyczne komputery, które następnie od nich dzierżawimy, wykonując w naszej serwerowni na ich rzecz usługę "miningu", czyli właśnie pozyskiwania kryptowalut. 


Współpracując z nami mają Państwo zawsze gwarancję zysku i zwrotu kapitału na żądanie.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.